Patiënt zwaargewond na brand in ziekenhuis in Charleroi

Bij een brand in het ziekenhuis Marie Curie in Lodelinsart, een deelgemeente van Charleroi, zijn een zwaargewonde en twee lichtgewonden gevallen. Dat heeft het ziekenhuis meegedeeld.

Het vuur brak dinsdagochtend iets voor 5.00 uur uit in een ziekenhuiskamer. In de kamer werd een aansteker aangetroffen. Mogelijk ontstond het vuur toen een sigaret werd aangestoken dicht bij een zuurstofmasker.
Een persoon raakte zwaargewond en werd overgebracht naar het brandwondencentrum in Charleroi. Twee andere patiënten raakten lichtgewond, na het inademen van rook. Nog eens dertien andere patiënten werden overgebracht naar een andere afdeling.
De materiële schade beperkt zich tot de kamer.

U wil op dit artikel reageren ?

Toegang tot alle functionaliteiten is gereserveerd voor professionele zorgverleners.

Indien u een professionele zorgverlener bent, dient u zich aan te melden of u gratis te registreren om volledige toegang te krijgen tot deze inhoud.
Bent u journalist of wenst u ons te informeren, schrijf ons dan op redactie@rmnet.be.